ВСІМ  І  КОЖНОМУ  -  РІВНЕ  ПРАВО  !!!

Адвокат відстояв інтереси Клієнта в апеляції, зберіг йому нервові клітини та понад 3 000 000 гривень.

Справа стосувалась проведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб електронних торгів з продажу прав вимоги ПАТ «Укргазпромбанк» до ТОВ «Українська теплоізоляційна компанія».

Величко Олександр Миколайович представляв інтереси Клієнта, який за результатами електронних торгів, був другим. Після того, як переможець торгів не сплатив вартість лоту – прав вимоги за кредитним договором, забезпеченим заставою цілісного майнового комплексу в місті Костопіль - право на укладення договору купівлі-продажу перейшло до Клієнта, яке він реалізував відповідно до закону.

Через два з половиною роки переможець торгів вирішив оскаржити їх результати та визнати їх недійсними. Костопільський районний суд Рівненської області його позов задовільнив.

Адвокат Величко О.М. подав апеляційну скаргу на це рішення. Він довів, що процедура та порядок проведення торгів були дотримані, жодних прав та інтересів переможця торгів порушено не було.

Його Клієнт свої обов’язки виконав належним чином, оплатив кошти та уклав договір відступлення прав вимоги. Визнання результатів електронних торгів недійсними призвело б до порушення «справедливої рівноваги, що має існувати між захистом права власності та загальними інтересами» (справа Гентрих проти Франції (Hentrich v. France), заява №13616/88, рішення від 22.09.1994 року).

Посилання на відео: https://youtu.be/re6msM75VvU 

Вітаємо та пишаємось♥

 

АО "РівнеПраво"

Адвокатське об'єднання "РівнеПраво"

33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5

+380504352684, +380984762748

info@rivnepravo.com.ua

Copyright©2021 Микола Луцюк. Всі права захищені.

Пошук

Вхід для партнерів