Створено: 28 грудня 2017 Автор: Наталія Дякова

 27 грудня у Вінниці, Рівному та Києві розпочали роботу офіси громадського захисника у кримінальних провадженнях. Про це пише сайт Координаційного центру з надання правової допомоги.

 

Офіс громадського захисника – це пілотні проекти, які поки що відкриті у трьох містах.

Основні завдання ОГЗ:

 - підвищення якості надання БВПД у кримінальних провадженнях;

 - запровадження інституту наставництва;

 - вироблення нових критеріїв для проведення моніторингу якості надання БВПД у кримінальних провадженнях;

 - підвищення професійної кваліфікації адвокатів, які залучаються для її надання.

В ОГЗ працюватимуть адвокати-наставники. Ними можуть бути практикуючі адвокати, які мають високий рівень довіри та поваги серед колег, а також стаж адвокатської діяльності не менше 5-ти років. Їх обиратимуть директори регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги за рекомендацією регіональних рад адвокатів.

Також, адвокати-наставники організовуватимуть роботу з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. У разі звернення адвокатів – допомагатимуть у дотриманні стандартів якості надання БВПД у кримінальному процесі та проводитимуть моніторинг дотримання стандартів. Адвокати-наставники постійно будуть інформувати адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, надаватимуть їм консультації, ділитимуться своїм професійним досвідом.

До того ж, спільно з менеджерами з якості регіональних центрів він чи вона вивчатиме та узагальнюватиме інформацію з усіх питань, що виникають у адвокатів під час здійснення захисту, потреби адвокатів у підвищенні кваліфікації, в обміні досвідом.

Адвокатами-наставниками у пілотних ОГЗ стали Іван Бездітний (Вінниця), Ігор Солімчук, Юрій Бондар та Дмитро Ляшко (Рівне), Ігор Свінціцький, Сергій Вилков, Вадим Маркевич та Олександр Дроздов (Київ).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ