Створено: 30 листопада 2017 Автор: Наталія Дякова

З 15 грудня почне працювати оновлений Верховний суд. Про це стало відомо під час сьогоднішнього першого засідання Пленуму ВС  у Києві.

 

З цієї дати наберуть чинності нові процесуальні кодекси, а саме Цивільний процесуальний кодекс, Господарський процесуальний кодекс, Кодекс адміністративного судочинства та зміни до Кримінального процесуального кодексу.

На засіданні Пленуму ВС було запропоновано три дати початку роботи Верховного суду — 15 грудня (День працівника суду), 2 січня та 15 січня.

Крім того, серед інших питань сьогоднішнього засідання — обрання голови Верховного суду, його заступника та секретаря Пленуму.

Нагадаємо, що минулого року Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила публічний конкурс до Верховного суду. Свої кандидатури висували 1432 осіб.

ВККСУ відібрала 120 кандидатів на посади суддів до касаційних судів ВС (по 30 посад в адміністративному, господарському, кримінальному та цивільному). Серед кандидатів, які пройшли конкурсне оцінювання в ВККСУ, 30 отримали негативні висновки Громадської ради доброчесності. Дев’ятьох кандидатів відсіяла Вища рада правосуддя.

10 листопада президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення 113 суддів оновленого Верховного суду.

Також, з 15 грудня 2017 року мають бути ліквідовані Верховний Суд України, Вищий спеціалізований суд, Вищий адміністративний Суд та Вищий господарський суд.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ