Створено: 29 листопада 2017 Автор: Наталія Дякова

25 листопада у Києві відбувся національний практикум для адвокатів з оцінювання якості надання безоплатної правової допомоги. Про це повідомляється на сайті НААУ.

 

У якому взяли участь адвокати з 24-х областей України та міста Києва, а також представники регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та комісій з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами БПД, які діють при радах. Захід тривав 2 дні.

Даний захід відкрили в.о. директора Координаційного центру Олексій Бонюк, голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Олександр Дроздов, директор Української фундації правової допомоги Микола Сіома.

У перший день учасники практикуму розробили текст Положення про комісію з якості. адвокатів регіонів.

Крім того, Олександр Дроздов розповів учасникам про практику Європейського суду з прав людини та про стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі.

Особливості якостей надання вторинної правової допомоги окреслили представники Координаційного центру – начальник управління забезпечення якості правової допомоги Вікторія Мітько та начальник відділу стандартів якості правової допомоги Сергій Дрелінський.

Адвокати разом із головою Комітету з питань безоплатної правової допомоги НААУ Сергієм Вилковим, на практикумі,говорили про роль комісій з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги в підвищенні стандартів надання адвокатами такої допомоги у цивільному та адміністративному процесах.

Також, про понад 3-річний досвід моніторингу якості надання адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги – уроки та плани з удосконалення цієї роботи – розповів Сергій Дрелінський.

На другий день навчального практикуму адвокати активно дискутували над тим, яким має бути оновлене Положення про комісію з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатом БПД та розробили бачення оновленого Положення. Положення про комісію з якості буде запропоноване до розгляду на найближчому засіданні Ради Адвокатів України.

До того ж, нагадаємо, що 22 вересня Рада адвокатів України схвалила проект Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ