Створено: 07 листопада 2017 Автор: Наталія Дякова

Міністерство юстиції ініціює низку новацій, які зроблять більш жорстку відповідальність батьків перед дітьми і перед державою за ухилення. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

 

Серед новацій: обмеження виїзду за кордон, обмеження права на водіння автомобілем, обмеження і заборона на полювання, на носіння зброї.

«І ще одна новація, яку ми будемо пропонувати, це дозвіл матері або тому з батьків, який проживає з неповнолітньою дитиною, мати можливість виїхати за кордон на відпочинок або на лікування зі своєю дитиною без згоди недобросовісного батька, який ухиляється від сплати аліментів понад 6 місяців», –  уточнив Петренко.

Крім того, Мін'юст планує закріпити в законі посилення кримінальної відповідальності батьків, які ухиляються від сплати аліментів понад 1 рік. А також, зазначив Міністр, планується звільнення матерів, котрі звертатимуться до суду, від сплати судового збору та авансового внеску при виконанні судового рішення.

«Понад півмільйона українських дітей є жертвами фактично ухилення від сплати аліментів з боку їхніх батьків – чоловіків», – зауважив Петренко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ