Створено: 02 листопада 2017 Автор: Наталія Дякова

Нагадаємо, що Міністерство юстиції заборонило засудженим відвідувати соціальні мережі, а також сайти еротичного та порнографічного змісту.

 

Відтепер, згідно наказу «Про затвердження Порядку організації надання засудженим доступу до глобальної мережі Інтернет» для організації доступу засуджених до Інтернету обладнується інтернет-клас.
Засуджені можуть створювати електронну пошту і користуватися нею під контролем адміністрації установи. Адміністрація може знайомитися зі змістом вхідних і вихідних повідомлень.

При реєстрації електронних поштових скриньок або доступу до вже наявних засуджені надають адміністратору логін і пароль. Доступ до поштових скриньок засудженим, які не надали логіни та паролі від них, забороняється.

Перегляду не підлягає:

листування між засудженими та уповноваженим Верховної Ради з прав людини, Європейським судом з прав людини, судами, прокурором, захисником у кримінальному провадженні.

Під час користування Інтернетом засудженим забороняється:

вносити будь-яку інформацію, у тому числі направляти листи, коментарі, знаки тощо та реєструватися на веб-сайтах, крім випадків створення та користування електронною поштовою скринькою в порядку, визначеному цим Порядком, а також у разі необхідності здійснення реєстрації для користування дозволеними сайтами.

Засуджені не мають права відвідувати сайти соціальних мереж, сайти, що пропагують жорстокість, насильство, еротичного або порнографічного змісту, переглядати сайти, які можуть негативно вплинути на психічний стан засудженого, а також відвідувати сайти, які не входять в дозволений перелік.

Однак, засуджені мають право переглядати офіційні сайти органів державної влади, сайти зареєстрованих ЗМІ, міжнародних організацій, освітні, культурні, спортивні, творчі, довідкові та юридичні сайти, а також сайти політичних, громадських і релігійних організацій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ