Створено: 02 листопада 2017 Автор: Наталія Дякова

Безвізовий режим між Україною та Об'єднаними Арабськими Еміратами набуде чинності вже цього року.

 

В рамках офіційного візиту до Об'єднаних Арабських Еміратів Президент України Петро Порошенко  провів переговори з прем'єр-міністром цієї країни і правителем Емірату Дубай шейхом Мухаммедом бін Рашидом Аль Мактумом, в результаті чого була досягнута домовленість про безвізовий режим.

Як повідомляє прес-служба глави української держави, було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом міністрів України та урядом ОАЕ про скасування візових вимог.

"Уже в грудні місяці вступить у силу нота про скасування віз для українців, які планують відвідати ОАЕ. Українці зможуть вільно подорожувати ще однією країною. І цінність українського паспорту продовжує зростати!", – повідомив Порошенко.

Також, було підписано Угоду про співпрацю в сфері культури між урядами двох країн. Це дасть можливість розвивати співпрацю між Україною і ОАЕ в усіх сферах культури і мистецтва, обміну інформацією про заходи, спрямовані на захист і збереження національної культурної спадщини, а також популяризації національних культур двох країн.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ