Створено: 09 грудня 2016 Автор: Гордієнко Євгенія


6 грудня 2016 року ВР України прийняла законопроект № 5130, що дозволяє встановити з 1 січня 2017 року мінімальну заробітну плату на рівні 3200 гривень.
За словами Гройсмана, ухвалення закону призведе до покращення ситуації в економіці країни.
Законом внесено зміни до законодавчих актів стосовно оплати праці, пенсійного забезпечення громадян, сплати ЄСВ, діяльності фондів соціального страхування,  освіти і порядку забезпечення та виплати стипендій, верифікації та моніторингу соціальних виплат, монетизації пільг тощо.

Що стосується оплати праці, то в Законі зазначається, що посадовий оклад встановлюється КМ України, а у небюджетній сфері підприємства визначатимуть тарифні ставки самостійно у колективних договорах. При цьому мінімальна тарифна ставка не може бути нижчою за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб на перше січня календарного року. Законом передбачається, що заробітна плата або посадові оклади визначаються у співвідношенні до прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року.
Також, даний Закон передбачає гарантії забезпечення мінімальної заробітної плати.

Розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати.
При обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.
Коли розмір заробітної плати у зв’язку з періодичністю виплати її складових є нижчим за розмір мінімальної заробітної плати, проводиться доплата до її рівня.
У разі укладення трудового договору про роботу на умовах неповного робочого часу, а також при невиконанні працівником в повному обсязі місячної/годинної норми праці мінімальна заробітна плата виплачується  пропорційно виконаній нормі праці.
Мінімальна заробітна плата в погодинному розмірі застосовується на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності та у фізичних осіб, які використовують найману працю, у разі застосування погодинної оплати праці.
Та найважливіше, що З 01.01.2017 р. розмір мінімальної заробітної плати не буде змінюватися залежно від перегляду прожиткового мінімуму працездатних осіб протягом року! Але, як і раніше, розмір мінімальної заробітної плати буде встановлюватися  ВРУ за поданням Кабміну не рідше одного разу на рік у Законі про Державний бюджет України.
Як зазначив в ході обговорення законопроекту прем'єр-міністр Володимир Гройсман, з 1 січня 2017 року «від села до великого міста ніхто в нашій країні не буде отримувати менше, ніж 3200 гривень».
За його словами, ухвалення закону призведе до покращення ситуації в економіці країни.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ