Створено: 08 серпня 2016 Автор: Маргарита Хилевич

НАЗК з 15 серпня запустить систему електронного декларування для високо посадовців, що є ключовою умовою надання Україні безвізового режиму. Очікувалося, що Україна завершить її виконання ще навесні, однак цю дату кількаразово відкладали.
Пріорітетом декларації буде її відкритість доступу в Інтернеті, що надасть можливість прямого громадського контролю.

 

Зокрема, 15 серпня електронне декларування буде запущено для майже 50 тисяч високопосадовців по всій Україні. Вже 26 липня НАЗК презентує форму нової електронної декларації для посадовців, яка 22 липня була офіційно зареєстрована Міністерством юстиції. Буде представлено тестову версію web-сайту, де можна вже зараз потренуватися заповнювати декларації: http://try.declaration.org.ua.
Крім того, НАЗК проведе всеукраїнську інформаційно-освітню кампанію: "Онлайн проти корупції", в рамках якої відвідає всі регіони України, аби розповісти держслужбовцям, суддям та прокурорам, яким чином заповнюється е-декларація.
Як повідомляла "Європейська правда", дієздатність НАЗК була ключовою вимогою ЄС в рамках "безвізового діалогу". Очікувалося, що Україна завершить її виконання ще навесні, однак цю дату кількаразово відкладали.
Запуск електронного декларування та аналізу декларацій посадовців є ключовою частиною вимог щодо НАЗК.
Окрім того, Україна має доукомплектувати керівний склад НАЗК(обрати п’ятого члена агенції) та завершити конкурси з відбору співробітників відомства.
Для прогресу з ухваленням рішення про безвізовий режим Україна має до кінця літа відзвітувати також про виконання цих критеріїв.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ