Створено: 03 серпня 2016 Автор: Ірина Троцька

З 1 серпня всі державні тендери в Україні проводяться виключно в електронній системі ProZorro. За словами авторів нового порядку така система покликана забезпечити прозорість у сфері публічних закупівель товарів і послуг.
Як відомо, центральна влада використовує систему ProZorro вже з 1 квітня та повідомляє про неабияку її ефективність.
Серед предметів закупівлі, що можуть бути реалізовані через нову систему зазначені і юридичні послуги.

 На сайті ProZorro їх віднесено до категорії «Ділові послуги», що включає юридичні, маркетингові, консультаційні , кадрові, поліграфічні та охоронні послуги.

Саме цей предмет закупівель може неабияк зацікавити юристів та адвокатів, адже до такого виду послуг належить і діяльність у сфері права, а отже адвокати, адвокатські бюро та об’єднання, юристи (за умови відповідності критеріям та умовам, що визначені у тендерній документації,), зможуть брати участь в таких тендерах та таким чином знаходити нових клієнтів та додаткове джерело прибутку.
У випадку необхідності отримання юридичних послуг, органи державної влади, органи місцевого самоврядування та органи соціального страхування, а також юридичні особи (підприємства, установи, організації) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо це передбачено умовами Закону України «Про публічні закупівлі», повинні обрати їх виконавця за процедурою публічної закупівлі.

Приміром, система системи закупівель ProZorro містить інформацію про предмет закупівлі юридичних послуг лікарні в м. Київ, на суму близько 50 000,00 грн. на строк до 9 місяців, де встановлює вимоги до кваліфікації учасників, серед яких подання учасником комерційної пропозиції, підтвердження досвіду у сфері надання юридичних послуг не менше 5 останніх років, надання документів про вищу юридичну освіту та ін.
До обов’язків переможця у наведеному прикладі входить надання послуг таких як юридичний супровід діяльності медичного закладу, що фінансується за рахунок бюджетних коштів, з питань медичного права, господарського права, трудового права, адміністративного права, цивільного права та юридичний супровід державних закупівель, що проводяться замовником;
- представництво інтересів Замовника в різних державних та недержавних організаціях, установах, підприємствах з питань, що потребують юридичного супроводу та врегулювання;
- надання консультацій, висновків, довідок по чинному законодавству України;
- виконання юридичного аналізу проектів окремих документів, договорів, угод та ін..
- підготовка проектів претензій, позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, інших документів правового характеру;
- представництво інтересів Замовника в судах по господарських, адміністративних, цивільних, трудових правовідносинах;
- представництво інтересів Замовника в органах прокуратури та інших правоохоронних органах України та ін.
Серед замовлень є і разові послуги, наприклад, на ведення конкретної справи у суді, або ж обслуговування підприємства з податковими органами тощо.
Тож якщо Ви є юристом та вважаєте, що за критеріями відбору легко випередите інших учасників, не варто втрачати гарну нагоду!

Щоб детальніше ознайомитись з роботою сервісу можна перейти за посиланням http://infobox.prozorro.org/

Пошук тендера: https://prozorro.gov.ua/ua/

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ