Створено: 22 липня 2016 Автор: Іван Луцюк

21 липня 2016 року були внесені зміни до Правил передачі матеріалів перевірок. З цього приводу прокоментував голова Державної фіскальної служби України (ДФС України). Він заявив, що нові правила передачі матеріалів перевірок платників податків зможуть мінімізувати безпідставний тиск на бізнес та зосередити увагу на платниках, які дійсно є учасниками в різних схемах, на пошуку доказів злочинності їх дій.

Відтепер у разі виявлення правопорушень, пов’язаних з податковим, валютним чи іншим законодавством, за якими сума завданої шкоди є достатньою для притягнення до кримінальної відповідальності, буде відкриватись кримінальне провадження після «узгодження» адміністративного та судового оскарження.
Роман Насіров повідомив, що фіскальна служба завжди сприяла і мприятиме розвитку бізнесу і готова йти на розумний компроміс. Нові правила повинні зменшити безпідставний тиск на чесний бізнес і приділити більше уваги розшуку реальних «податкових правопорушників» та притягнення їх до відповідальності.
Раніше слідчі мали право розпочинати кримінальні провадження на підставі результатів податкових перевірок, навіть якщо вони оскаржувались у суді. На сьогоднішній день ця норма є врегульованою. Тепер, згідно з КПК України, слідчим підрозділам необхідно узгодити грошові зобов’язання вимог та рішень щодо єдиного внеску. Терміни передачі матеріалів становлять 20 робочих днів, після їх узгодження та за результатами податкових повідомлень-рішень.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ