Створено: 08 липня 2016 Автор: Аліна Стовба

Рада адвокатів України в рішенні № 137 від 11.06.2016 р. роз’яснила, що має з’ясувати Рада адвокатів регіону при вирішенні питання про видачу  особі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю без проходження стажування.

 Так, Голови Ради адвокатів Харківської області Гайворонської В.В. звернулась до РАУ з пропозицією про внесення змін до Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

А саме, було запропоновано надати право Раді адвокатів регіону права на проведення з особою, яка звернулася із заявою про видачу свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю без проходження стажування, співбесіди, а також права ради адвокатів регіону направляти таку особу на стажування, у разі встановлення за результатами проведеної співбесіди її неготовності до самостійного здійснення адвокатської діяльності.

Зазначені зміни не були підтримані РАУ, яка в свою чергу роз’яснила, що Рада адвокатів регіону під час розгляду заяви про видачу особі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю без проходження стажування в уповноважена виключно на здійснення перевірки щодо відповідності особи вимогам статей 6, 7 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та пункту 12.1. статті 12 Положення (прийнятого на виконання Закону).

Рада адвокатів регіону може відмовити у видачі особі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю без проходження стажування у наступних випадках:

 - якщо особа не надала усіх необхідних документів, визначених пунктами 12.3. та 12.4. Положення;

- у разі невідповідності особи вимогам, визначеним у статтях 6, 7 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та пункту 12.1. статті 1 Положення (пункт 12.9. Положення).

 З повним текстом рішення можна ознайомитись за посиланням: http://unba.org.ua/assets/uploads/legislation/rishennya/2016-06-10-r-shennya-rau-137_577cded2e2213.pdf

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ