Створено: 07 липня 2016 Автор: Євгенія Гордієнко

Після появи на сторінці Національного антикорупційного бюро України в Фейсбуці новини про те, що наявність адвокатського посвідчення не звільняє від відповідальності (у зв'язку з недавніми обшуками у справі про «газовій схемі» нардепа Онищенко), адвокати вирішили висловити своє невдоволення діями відомства у вигляді флешмобу.

 У коментарях до цієї новини адвокати залишають прохання не проводити у них поки обшук, а також вказують причину, чому не варто проводити цю процесуальну дію:

- у мене не прибрано і пилесос несправний;
- у мене дуже небезпечна дружина. Якщо ви під час обшуку порушите порядок у нашій домівці, то вам "ваще хана". Моя кохана заб'є вас мокрою ганчіркою, як вошивих кошенят;
- у мене собака не вигуляний і посуд не помитий!
P.s. Без мене собаку не вигулювати, не любить він детективів!;
- три злих коти рвуть всіх.
Втім, учасники флешмобу вже отримали від НАБУ попередження: «Дякуємо, що повідомили суспільство про важливі подробиці свого життя. Надалі просимо Вас утриматись від подібних коментарів: за тролінг та образи на нашій сторінці доступ до неї може бути обмежений. Дякуємо за розуміння».
Нагадаємо, вчора адвокати відреагували на обшуки у колег, підготувавши директору НАБУ А.Ситнику і Генпрокурору Ю.Луценку лист з обґрунтуванням того, що Національне антикорупційне бюро України, проводячи обшуки в адвокатів, досліджуючи адвокатські досьє, фактично порушує базове конституційне право на захист особи від кримінального переслідування.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ