Створено: 24 червня 2016 Автор: Олександр Петрук

20 років тому 28 червня 1996 року прийнятий Основний Закон України. Прожито буремні часи Помаранчевої революції та Революцію Гідності, переживаємо лихоліття на нашому Сході. На жаль ще не всі громадяни України вважають День Конституції важливим святом.

Таке ставлення спричинено тим, що Конституція України, нажаль, працює не на повну силу, більшість конституційних норм і положень все ще залишаються лише деклараціями. Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє. коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека дійсно визнані найвищою цінністю, тоді ми зможемо з гордістю заявити: Україна стала правовою ,соціальною ,демократичною державою.
Позатим, Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і Соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє Українського народу.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній родині.

Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне громадянське суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії.
Бажаємо Вам щоб у своєму конституційному розвитку наша Держава завжди дотримувалась норм та положень Основного закону.
Слава Богу! Слава Україні! Слава Героям!

Олександр Арсентійович Петрук, Дубенське правниче товариство

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ