Створено: 30 березня 2016 Автор: Роман Даценко

Президент Петро Порошенко Указом від 29 березня № 120/2016 вніс зміни до Порядку провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень.

Документ регулює організаційні питання впровадження спрощеного порядку прийняття в громадянство України іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу в Збройних Силах України.
Необхідність внесення змін виникла у зв'язку з прийняттям Закону, яким спрощено прийняття в громадянство України зазначених осіб.
Зокрема, скорочено термін безперервного проживання на законних підставах на території України з 5 до 3 років з моменту вступу в силу контракту про проходження військової служби в ЗСУ.
Указом визначається перелік документів, що подаються для прийняття до громадянства України особою, яка в установленому законодавством України порядку проходить військову службу за контрактом у Збройних Силах. Крім традиційного переліку документів, військовослужбовцю потрібно буде подати також:
а) документ, що підтверджує, що особа в установленому законодавством України порядку проходить військову службу за контрактом у Збройних Силах України (копію контракту про проходження військової служби в ЗСУ та довідку з місця служби, дійсну на момент подачі документів);
б) документ, що підтверджує безперервне проживання особи на законних підставах на території України протягом 3 років з моменту вступу в силу контракту про проходження військової служби в Збройних Силах України (копія військового квитка, копія паспортного документа (проїзного документа особи без громадянства, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон - для осіб без громадянства).
А якщо особа проходить військову службу в ЗСУ і нагороджена державною нагородою України, вона подає також копію документа, що підтверджує нагородження.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ