Створено: 16 березня 2016 Автор: Яна Галицька

Фізичним особам, для заповнення декларації про майновий стан і доходи необхідна довідка про доходи.

Отримати її можна в контролюючому органі за місцем проживання, отримання доходів або за тим місцем, де перебуває об’єкт оподаткування, з метою отримання відомостей про суми доходів. Наявність такої довідки є необхідною для правильного заповнення декларації про майновий стан і доходи. Для отримання відомостей фізичною особою про свої доходи з Державного реєстру, їй слід звернутися особисто або через уповноважену особу. При особистому зверненні подається лише документ, що посвідчує особу , а також заяву про отримання даної довідки, встановленої форми. Якщо вона звертається через уповноважену особу, то потрібно ще пред’явити довіреність, засвідчену в нотаріальному порядку, а також її копію і відповідно оригінал та копію документа, що посвідчує особу представника.

Після подання всіх необхідних документів контролюючий орган протягом 5 робочих днів з дня звернення фізичної особи надає відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Зазначений строк може бути подовжено до 10 днів, якщо особа, яка бажає отримати відомості з Державного реєстру не має постійного місця проживання або тимчасово перебуває не в межах свого населеного пункту проживання, отримання доходів чи місцезнаходження об’єкта оподаткування.
Порядок отримання регламентується розділом X Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ