Створено: 19 лютого 2016 Автор: Яна Галицька

Адвокатів просять надсилати проекти правових позицій, які ґрунтуються на їх успішній роботі у конкретних справах.

Адвокат Ганна Леонідівна Боряк запропонувала створити банк даних правових позицій адвокатури, де будуть розміщенні узагальнення роботи адвокатів. Дані погляди, після їх вивчення та аналізу, можуть застосовуватися у практичній діяльності іншими членами адвокатського співтовариства.
Перш за все, такі пропозиції мають інформаційний характер і узагальнюють адвокатський досвід , який може використовуватися іншими адвокатами в їхній діяльності під час захисту у кримінальних справах, а також при представництві інтересів громадян і організацій у цивільних, господарських та адміністративних справах.
Також, ініціатори проекту, зазначають, що наявність банку правових позицій буде корисною для юристів початківців, які будуть мати змогу безпосередньо ознайомлюватись з результатами роботи адвокатів та переймати їх досвід.
Ініціатива стосовно створення банку даних правових позицій набула позитивного статусу, так як була схвалена Комітетом законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності при НААУ.
Якщо маєте бажання подітись досвідом, то слід врахувати, що відповідні правові позиції необхідно викладати в межах однієї-півтора сторінки. Надіслати проекти правових позицій можна за адресою: м. Київ, вул. Ярославська 6, 5-й поверх або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; контактна особа – Анжела Гуменюк.

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ