Створено: 09 лютого 2016 Автор: Роман Даценко

Запропоновано прийняти Закон про Державний Герб України позафракційним депутатом Юрієм Левченко. Відповідний законопроект зареєстрований у парламенті під № 4035.

Згідно з проектом, Державний Герб України включає:
- Великий Державний Герб України - зображення на синьому щиті золотого Знаку Княжої Держави Володимира Великого (малий Державний Герб України - тризуб), над щитом - зображення великокняжого вінця (корони) і пурпурно-золотий намет; з боків щита золотий лев і козак з мушкетом; під щитом - стрічки синього і жовтого кольору, золоте колосся пшениці, кетяг калини;
- Малий Державний Герб України - зображення на синьому щиті золотого Знаку Княжої Держави Володимира Великого (тризуба).
У проекті регламентується використання зображень великого і малого Герба на печатках, бланках, прикордонних знаках і т.д.
Встановлено, що не допускається використання зображення Державного Герба в символіці політичних партій, профспілок, громадських об'єднань, а також в рекламі. Забороняється використовувати зображення Державного Герба способом, що виражає зневажливе ставлення до нього.
Також в законопроекті запропоновано вичерпний перелік адміністративних будівель, на фасадах яких постійно розміщується зображення великого Герба. Це резиденція Президента України, будівлі ВР, Кабміну, міністерств, КСУ, ВСУ, СБУ, НБУ, НАБУ, ЦВК, закордонні дипломатичні установи, НАНУ, антарктична станція України і т.д. На фасадах ж інших адмінбудівель, у яких розташовані державні установи, постійно розміщується зображення малого Герба.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ