Створено: 05 лютого 2016 Автор: Роман Даценко

ДФС повідомляє, що у зв'язку з набранням чинності з 1 січня 2016 року нової редакції Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» змінено процедуру державної реєстрації юридичної особи.

Зокрема, виключено норму про повернення другого примірника установчого документа (положення, статут, зміни до статуту і т.п.) з відміткою державного реєстратора.
Відповідно до правил посиленої сертифікації (наказ СБУ від 13.01.2005 № 3), встановлення юридичної особи здійснюється за її установчими документами (положення, статут юридичної особи і т.п.) або копій таких документів, нотаріально посвідчених відповідно до законодавства.
Тому, з огляду на відсутність нормативно-правових актів, що регулюють порядок ознайомлення третіх осіб з установчими документами, наданими для здійснення державної реєстрації юридичної особи, АЦСК ІДД ДФС змушена тимчасово призупинити надання послуг електронного цифрового підпису юридичним особам, зареєстрованим після 01.01.2016, а також тим, які вносили зміни в установчі документи починаючи з 01.01.2016.
Для захисту законних прав суб'єктів господарювання та прискорення вирішення порушених питань Державної фіскальною службою направлено офіційні запити до контролюючого органу. Після отримання відповідних роз'яснень буде розглянуто питання про порядок подальшого обслуговування зазначених вище підприємств, про що буде повідомлено додатково.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ