Створено: 19 жовтня 2015 Автор: Роман Даценко

Нові ID-картки для ідентифікації людини, які введуть замість внутрішніх паспортів, будуть оформлятися з 1 січня 2016 року. Про це на засіданні уряду сказав в.о. голови ДМС України Максим Соколюк.

"З 1 січня 2016 ми вводимо нові ID-карти. Тому для цього ми плануємо створити національну систему ідентифікації. Мета - це побудова нової системи ідентифікації, забезпечення національної безпеки. Карти будуть видавати з 14 років", - сказав він.
Також Максим Соколюк розповів, що внутрішні паспорти будуть оформлятися за тим же принципом, що і закордонні біометричні паспорти.
"Громадяни сьогодні мають право оформляти закордонний паспорт у будь-якому відділенні державної міграційної служби. З 1 січня ми це переносимо і на внутрішній паспорт. На сьогодні система видає біометричні паспорти для виїзду за кордон. Ця ж система буде використовуватися для внутрішніх паспортів з 1 січня".
В.о. голови ДМС пояснив, що нова система ідентифікації буде ототожнювати особистість з персональними даними, фото, біометричними даними, а громадяни отримуватимуть сучасні захищені документи.
Документи можна буде оформити через портал ДМС і єдиний державний портал адміністративних послуг.
Нові ідентифікаційні картки видаватимуть з 14 років.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ