Створено: 16 вересня 2015 Автор: Роман Даценко

11 Вересня набув чинності Закон № 183-VIII «Про відкритість використання публічних коштів», який був прийнятий 11 лютого.

Закон визначає умови і порядок забезпечення доступу до інформації про використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів державного та місцевих бюджетів, суб'єктами господарювання державної та комунальної власності, фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування.
Інформація готується та оприлюднюється розпорядниками та одержувачами коштів Державного бюджету України, місцевими бюджетами, органами Пенсійного фонду, підприємствами, а також фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування і подається ними для публікації на єдиний веб-портал з використання публічних коштів.
Відповідальність за недостовірність і неповноту оприлюдненої інформації несуть керівники розпорядників та одержувачів бюджетних коштів. Відомості повинні бути повними, правдивими, точними і реально відображати фактичні дані станом на відповідну дату або за відповідний період часу.
Доступ до інформації, оприлюдненої на єдиному веб-порталі, є вільним і безкоштовним. Інформацію про використання публічних коштів можна переглянути за наступним посиланням:

http://e-data.gov.ua/

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ