Створено: 08 вересня 2015 Автор: Роман Даценко

Суддя, приймаючи до розгляду певні показання і документи, не зможе дискримінувати учасників процесу на підставі того, що це не письмовий договір.

Прийнятий Закон про електронну комерцію дасть можливість споживачеві визначитися, наскільки кожен постачальник послуг або товарів є добропорядним, повідомила народний депутат від БПП Ольга Белькова, яка є одним з авторів законопроекту.
«Ми досягнемо головної мети - розвитку інноваційного бізнесу. Мета Закону - щоб усі ті, хто сьогодні використовують засоби електронної комерції, могли діяти в правовому полі, могли отримувати інвестиції та приваблювати покупців. А покупці мали довіру до цього бізнесу та захист своїх прав », - сказала О. Белькова.
За словами парламентаря, дуже часті випадки, коли споживач замовляє через Інтернет товар, орієнтуючись на відомий бренд, а отримує товар з чеком невідомого приватного підприємця, який не несе ніяких гарантій. Прийнятий Закон змінює цю ситуацію: «Коли людина купує товар через інтернет, то вона має розуміти чи за українським законодавством буде цей правочин».
Крім того, додала депутат, раніше під час судового вирішення спору суддя не приймав до розгляду електронні документи. «Тепер однією з норм Закону передбачено, що електронний договір, укладений шляхом обміну електронними повідомленнями, прирівнюється до договору, укладеному в письмовій формі. Тобто, тепер суддя, приймаючи до розгляду певні показання і документи, не може дискримінувати учасників процесу на підставі того, що це не письмовий договір », - розповіла О. Белькова.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ