Створено: 04 вересня 2015 Автор: Роман Даценко

Рішенням Ради суддів України від 22 липня 2015 року під номером 79 було внесено зміни до положень про автоматизовану систему документообігу суду.

Так, з 1 вересня 2015 року веб-портал Судової влади України повинен щодня в автоматичному режимі оприлюднювати звіт про автоматизований розподіл судових справ. Даний звіт публікується у розділі "Інформація щодо стадій розгляду судових справ".
Кожний відвідувач веб-порталу має можливість ознайомлюватися з результатами автоматизованого розподілу кожної судової справи. Також користувачі веб-порталу мають можливість ознайомлюватися з порядком здійснення такого розподілу.
Вказується також, що з 1 вересня 2015 року на веб-сторінці відповідного суду на веб-порталі судової влади України в розділі "Засади використання автоматизованої системи документообігу суду" у хронологічному порядку будуть оприлюднюватися Засади використання автоматизованої системи документообігу суду, що затверджені зборами суддів відповідного суду.
Оприлюднення зазначених документів по кожному суду надасть можливість громадянам ознайомитись із правилами застосування Положення про автоматизовану систему документообігу суду в кожному суді з урахуванням спеціалізації та інстанційності суду, норм процесуальних кодексів та законів України, а також перевірити відповідність цих правил порядку проведення автоматизованого розподілу конкретної судової справи між суддями.
Зі звітами про розподіл судових справ можна ознайомитися на сайті Судової влади України у розділі "Інформація щодо стадій розгляду судових справ".

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ