Створено: 03 вересня 2015 Автор: Роман Даценко

Пенсійний фонд постановою від 30 липня 2015 № 13-1 затвердив Положення про організацію прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду.
Особи, які будуть звертатися до органів Пенсійного фонду обслуговуватимуться наступним чином:

- Стаціонарно (в приміщеннях, в яких розміщені органи Пенсійного фонду);
- Дистанційно (шляхом надання електронних послуг).
- На виїзному прийомі;
Тепер розкажемо про це детальніше.
В стаціонарному режимі громадяни будуть обслуговуватися в спеціально обладнаних кабінетах та в залах обслуговування. Якщо в органах Пенсійного фону перебуває на обліку більше 30 тис. пенсіонерів, прийом здійснюватиметься в залах обслуговування.
Громадяни обслуговуватимуться протягом робочого часу органу Пенсійного фонду. Інформацію про час та місце прийому розміщуватимуть на вході в приміщення органів Пенсійного фонду та приміщення, в яких здійснюється прийом, на сайтах органів Пенсійного фонду (якщо такий існує).
Послуги, які здійснюються в електронній формі з використанням технологій віддаленого доступу та автоматизованої передачі і обробки інформації включать в себе наступне:
- Реєстрація користувача електронних послуг на веб-порталі;
- Доступ до розміщеної на веб-порталі інформації;
- Доступ для користувача електронної послуги до інформації про стан відомостей про застраховану особу, пенсійних виплат, стані відомостей реєстру застрахованих осіб державного реєстру, стан взаєморозрахунків за зобов'язаннями платника (за умови підтвердження ідентифікації особи, яка отримує доступ);
- Взаємодія користувача електронної послуги з органами Пенсійного фонду з питань:
- Заповнення бланків заяви, скарги, пропозиції, запиту в електронній формі;
- Представлення запитів для підготовки в паперовій формі довідок, інших документів, які заявник одержує під час особистого звернення до органів Пенсійного фонду;
- Попередній запис на прийом до органу Пенсійного фонду;
- Отримання іншої необхідної довідкової інформації.
Щодо виїзних прийомів, то вони проводитимуться в міру необхідності та за ініціативою органу Пенсійного фонду або громадян за місцем їх проживання, місцем роботи. Такі прийоми будуть визначатися розпорядчими документами відповідного територіального органу Пенсійного фонду
Час та місце проведення виїзного прийому буде узгоджуватися з власниками приміщень, де планується проведення прийому.
Інформація про дні і години виїзного прийому розміщуватимуться в адміністративних приміщеннях органів Пенсійного фонду та органів місцевого самоврядування за місцем проведення прийому, на сайтах органів Пенсійного фонду не пізніше ніж за 5 робочих днів до дати прийому.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ