Створено: 31 серпня 2015 Автор: Аліна Стовба

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Президентові України», яким затвердив порядок розгляду електронної петиції та на підставі якого розпочав свою роботу відповідний сайт.

Тепер кожен громадянин може звернутися до Президента України з петицією, яку потрібно подати в електронній формі на сайті https://petition.president.gov.ua/petition/archive.
Для того, щоб Ваша петиція була розглянута Адміністрацією Президента України, на її підтримку має буде зібрано не менш як 25 000 підписів громадян.
Після того як достатня кількість підписів буде зібрана, відбувається оприлюднення інформації про початок розгляду петиції, з цього моменту і починає відраховуватися строк розгляду, який не повинен перевищувати 10-ти днів.
Адміністрація Президента України не пізніше наступного робочого дня після закінчення розгляду електронної петиції розміщує на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України публічне оголошення про підтримку або непідтримку Президентом України електронної петиції; оприлюднює відповідь Президента України на електронну петицію на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України у спеціальному розділі з питань електронних петицій; надсилає відповідь на електронну петицію у письмовому вигляді автору (ініціатору) електронної петиції, на зазначені ними адреси електронної пошти.
У разі визнання Президентом України за доцільне реалізовувати викладені в електронній петиції пропозиції шляхом видання акта Президента України або внесення на розгляд Верховної Ради України відповідного законопроекту Адміністрація Президента України вживає в установленому порядку заходів щодо підготовки таких проектів актів.

 

Коментарі  

 
0 #1 Лідируюча петиція!Микола Луцюк 02.09.2015, 08:30
До речі, на цей момент більше 17000 голосів набрала петиція до Президента законодавчо заркріпити право громадян на захист шяхом володіння та носіння вогнепальної зброї, що і я особисто підтримую!
https://petition.president.gov.ua/petition/40
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ