Створено: 15 липня 2015 Автор: Іван Луцюк

Наказом Міністерства Агрополітики від 19 червня 2015 року № 229 було затверджено вимоги до повних технологічних циклів виробництва коньяку та алкогольних напоїв по коньячній технології.

Основні вимоги:
- Суб’єкт господарювання зобов’язаний мати право на використання приміщення та обладнання для виробництва коньячних продуктів, за умови, що такий діяльності здійснюється лише один суб’єкт господарювання.
- Необхідність спеціально обладнаного приміщення для виробництва коньячних виробів, контролю видержки алкогольних напоїв по коньячних технологіях.
- Кваліфіковані трудові кадри з коньячного виробництва.
- Наявність спеціальної лабораторії для приготування коньяку та коньячних виробів, акредитовану уповноваженим органом влади, обладнаної спеціальними технічними засобами для здійснення контролю за проведенням технологічних операцій, фізико-хімічного складу, типовості та органолептичних показників продукції.
- Наявність спеціальної нормативної і технологічної документації стосовно виготовлення коньяку та коньячних виробів.
- Спеціальне технічне обладнання для дистиляції виноматеріалів для створення коньячного спирту та інших дистилятів.
- Ліцензія на виготовлення коньячного спирту (плодового).
- Наявність спеціальної технологічної тари для витримки спиртів відповідно до вимог ТІ В 00011050-15.91.10-3: 2008 «Технологічна інструкція на витримку коньячних спиртів».
- Приміщення з спеціальними умовами для процесу витримки та дозрівання коньячного спирту в технологічній тарі відповідно до ТІ В 00011050-15.91.10-3: 2008 «Технологічна інструкція на витримку коньячних спиртів».
- Умови для здійснення технологічних операцій купажування в певному відношенні з компонентами, встановленими технологічними інструкціями, технологічною обробкою, фільтрацією купажу, розлив по пляшках і розміщення їх для зберігання відповідно до вимог ТІ В 00011050-15.91.10-4: 2008 «Технологічна інструкція на виробництво та розлив коньяків України».

Коментарі  

 
0 #1 Стаття про коньякЯ 15.07.2015, 13:32
Прикольно, але скільки читачів цього сайту виробляють коньяк?
Нафіга така інформація юристам?..
Якась фвгня.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ