Створено: 14 липня 2015 Автор: Ірина Троцька

Кабінетом Міністрів України затверджений новий Порядок подання засобів вимірювальної техніки на періодичну повірку, обслуговування та ремонт (Постанова від 8 липня 2015 № 474).
Він визначає процедуру подання лічильників на електричну і теплову енергію, газ і воду на періодичну повірку, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж).

Регламентує новий Порядок дії суб'єктів господарювання, які надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання, а також споживачів відповідних послуг - фізичних осіб, у власності яких перебувають засоби вимірювальної техніки та які підлягають періодичній повірці, обслуговуванню та ремонту.
В документі зазначено, що періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки здійснюються за рахунок виконавців .
Виконавець не пізніше ніж за місяць до настання строку проведення періодичної повірки засобу вимірювальної техніки або протягом трьох робочих днів з дня отримання відомостей про необхідність його ремонту інформує про це споживача шляхом надсилання повідомлення за формою згідно з додатком 1 рекомендованим листом з повідомленням про вручення або в інший спосіб, що підтверджуватиме отримання його споживачем. Споживач забезпечує у зазначений в повідомленні строк доступ представника виконавця до засобу вимірювальної техніки.
Якщо ж у встановлений строк ви не зможете забезпечити доступ до лічильника, про це не пізніше ніж за 10 календарних днів до настання такого строку слід буде повідомити рекомендованим листом з повідомленням про вручення або в інший спосіб, що підтверджуватиме отримання Для проведення періодичної повірки або ремонту засобу вимірювальної техніки, а також у разі потреби демонтажу такого засобу виконавцем відповідної інформації представник виконавця повинен пред’явити споживачеві направлення.
Демонтаж засобу вимірювальної техніки проводиться виключно у присутності споживача та оформляється актом встановленої форми.
Визначає новий Порядок також умови монтажу та опломбування засобу вимірювальної техніки.
Набуде чинності Порядок №474 від 8 липня 2015 р. одночасно із Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність», тобто 01.01.2016 року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ