Створено: 13 липня 2015 Автор: Роман Даценко

Асоціація правників України висловила своє незадоволення з приводу переслідування адвоката Андрія Вишневського за вираз ним своїх критичних думок про стан сучасної адвокатури.

Андрій Вишневський виступаючи 15 червня 2015 на конференції у Верховному Суді України, висловив думку про професійний рівень сучасної української адвокатури.
Вишневський у своїй промові звернув увагу на низьку етичних стандартів української адвокатури та на крайню необхідність її реформування. Промова містила відкриту критику на адресу Національної асоціації адвокатів України за її інертність і відсутність зацікавленості в реформах.
У відповідь на це НААУ, 24 червня 2015р, направила звернення до рад адвокатів регіонів та глав кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури регіонів з проханням висловити свою позицію щодо виступу Андрія Вишневського.
Крім того, Національна асоціація адвокатів України направила звернення до голови КДКА Київської області, в якому також просила відреагувати на виступ Вишневського. Пізніше КДКА Київської області прийняла рішення про порушення відносно нього дисциплінарної справи.
В свою чергу, Асоціація правників України вважає, що дисциплінарне провадження як спосіб тиску на адвокатів та будь-які переслідування за публічні висловлювання є неприпустимими. Також, Асоціація закликає правників приєднатися до підтримки адвоката Вишневського під час розгляду дисциплінарної справи, яке відбудеться 16 липня 2015 о 14.30 в приміщенні КДКА Київської області за адресою: вул. Артема, 10, м Київ.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ