Створено: 07 липня 2015 Автор: Іван Луцюк

В законопроекті № 2208а від 01.07.2015 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реклами форекс-дилерів» пропонується створити законодавчі умови, при яких рекламування діяльності стосовно надання фізичним особам можливості здійснення арбітражних операцій на умовах маржинальної торгівлі на ринку форекс буде можливо лише тим компаніям та організаціям, які отримають спеціальну ліцензію або ж дозвіл на території України.

Це спричинить значне зменшення неконтролюючого відтоку валюти за межі країни та створення нових шахрайських компаній на форекс-ринку України.
Також цей ЗП пропонує ввести вид санкцій стосовно правопорушників у вигляді нової статті в КУпАП; до повноважень НБУ додати контроль за дотриманням нового законопроекту компаніями, які надають послуги фізичним особам стосовно здійснення арбітражних операцій на умовах маржинальної політики торгівлі на ринку-форекс України.
Особливістю цього законопроекту є те, що він не потребує додаткових коштів з ДержБюджету. Прогнозується, що внаслідок його прийняття буде створена можливість значно зменшити неконтрольований відтік валюти за межі країни та виключити діяльність шахрайських компаній на форекс-ринку України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ