Створено: 24 червня 2015

17 червня 2015 року прийнята постанова Кабінету Міністрів України № 411, яка оновлює Порядок надання суб’єктам господарювання, підприємствами, установами, організаціями, які не є суб’єктами первинного фінансового моніторингу, інформації на запит Державної служби фінансового моніторингу.

Така інформація, яка подається згідно Порядку, є таємницею фінансового моніторингу і використовується з метою проведення аналізу фінансових операцій, що стали об’єктом фінансового моніторингу. Дана інформація стосується осіб, які брали участь у здійснені аналізу фінансових операцій, їхніх активів, довідок та копій документів, навіть тих, що містять інформацію з обмеженим доступом.
Запити направляються суб’єктам на офіційному бланку Держфінмоніторингу у письмовій формі з підписом Голови Державної служби фінансового моніторингу або його заступника.
Суб’єкти, які отримали такий запит, на протязі 5 робочих днів з дня отримання такого запиту, зобов’язані надати письмову відповідь на адресу Держфінмоніторингу, що повинна містити:
1) Номер і дату запиту Державної служби фінансового моніторингу, на який дається така відповідь;
2) Повну і змістовну інформацію, що записується Держфінмоніторингом, у тому числі і інформацію з обмеженим доступом;
3) Копії документів та необхідні довідки, завірені печаткою суб’єкта (якщо така наявна), що підтверджують подану згідно запиту інформацію до Держфінмоніторингу;
4) Підпис посадової особи, скріплену печаткою (якщо така наявна).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ