Створено: 23 червня 2015

Кабінет Міністрів України опублікував порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу.
Такий порядок передбачений постановою Кабінету Міністрів України № 413 від 17.06.2015 року.

Відповідно до ст. 24 Кодексу законів про працю, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску за загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.
Власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою подається повідомлення про прийняття на роботу до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до початку роботи одним із таких способів, що передбачені в Постанові:
1) Засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
2) На паперових носіях разом з копією в електронній формі;
3) На паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із 5-ма особами;
Дана інформація вноситься до Реєстру застрахованих осіб відповідно до ЗУ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Форма такого повідомлення визначена цією постановою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ