Створено: 22 червня 2015

22 червня 2015 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 року № 190 про надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень в скорочені терміни.

Міністерством Юстиції України встановлюється форма і вимоги до заяви щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, та надання інформації про зареєстровані речові права з Реєстру; здійснення покладається на державного реєстратора.
У разі відмови реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, зупинення розгляду зави, призупинення реєстрації, прийняття реєстратором рішення про розгляд заяви або відмови реєстратором у наданні інформації про зареєстровані речові права з Реєстру, у випадах передбачених законом, плата за надання таких послуг у скорочені терміни не повертається. Плата за надання послуг у скорочені терміни вноситься додатково до адміністративного збору, плати за одержання виписки з Реєстру, плати за отримання інформації з Реєстру.
У разі ненадання послуг в скорочені терміни з вини реєстратора, то плата повертається заявнику.
Для реєстрації права власності з видачею свідоцтва та реєстрації права власності на підприємство були встановлені скорочені строки в 5 робочих днів з моменту реєстрації заяви. За таку послугу доведеться заплатити у подвійному розмірі адміністративного збору за реєстрацію права власності на нерухоме майно.
Дана державна реєстрація також може пройти за 2 години з моменту реєстрації заяви у відповідних органах. Плата буде складати, як розмір адміністративного збору за державну реєстрацію обтяжень.
Щоб отримати інформацію з реєстру в паперовій формі, вам знадобиться всього 1 година з моменту реєстрації заяви, якщо заплатити в подвійному розмірі грошову суму, що стягується відповідно до законодавства за надання інформації відповідного виду.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ