Створено: 09 червня 2015 Автор: Владислав Ніконов

Кабінет Міністрів України видав постанову від 20 травня 2015 року про порядок надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередньо участь в антитерористичній операції, а також інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали учать в операції, і потребують поліпшення житлових умов. Розпорядником таких субвенцій та відповідальним виконавцем є – Міністерство соціальної політики, розпорядниками нижчого рівня за місцевими бюджетами – обласні, Київська міська державні адміністрації та їх структурні підрозділи.

Дана субвенція спрямовується в 1 чергу на придбання житла в прийнятих на експлуатацію новозбудованих житлових будинках, і в 2 чергу для сімей загиблих військовослужбовців, та для військовослужбовців – інвалідів I-II групи з числа що потребують поліпшення житлових умов.
Розподіл даних коштів відбувається пропорційно кількості сімей військовослужбовців та інвалідів, які перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, яке здійснює Міністерство соціальної політики згідно інформації обласних та Київської міської державних адміністрацій, з урахуванням пропозицій Міністерства оборони, МВС, СБУ, ГСЧС, Адміністрації державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Служби зовнішньої розвідки, Адміністрацією , ДКА.
Купівля 1 кв. м. загальної площі житла, визначається результатами закупівлі і повинна бути найнижчою серед запропонованих учасниками торгів. Житло безоплатно передається у власність відповідних територіальних громад для подальшого надання сім’ям військовослужбовців та інвалідам. Загальна площа житла, що складається з 1-єї кімнати, не може перевищувати 50 кв. м.
Також допускається співфінансування придбання житла сім’ям військовослужбовців та інвалідам за рахунок коштів місцевих бюджетів, коштів сімей військовослужбовців та інвалідів, яким надається житло, або інших джерел, незаборонених законодавством. Оплата житла здійснюється одночасно на загальну суму його вартості. При визначені вартості житла враховуються витрати, пов’язані з оформленням права власності та сплатою податків і зборів.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ