Створено: 21 травня 2015 Автор: Аліна Стовба

Законопроект № 2896 «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевий бенефіціарним власника (контролері) юридичної особи» , який був прийнятий ВРУ в цілому, змінив строки реєстрації вигодоодержувачів юридичних осіб.

Нагадаємо, що згідно з Законом № 1701-VII, українці були зобов'язані подати відомості щодо кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юрособи до 25 травня.
Через велику завантаженість реєстраційних служб, більше мільйона підприємців ризикували не встигнути подати зазначені відомості і отримати штраф у розмірі до 8500 грн. Саме на вирішення цієї проблеми був спрямований законопроект № 2896 .
Прийнятий законопроект продовжує на 4 місяці строки подання відомостей про кінцевих бенефіціарів юридичними особами, які були зареєстровані до 25 листопада 2014 року.
Крім того, зменшуеться перелік осіб, на яких розповсюджується обовязок реєстраціїї даних відомостей. А саме, відомості не подаються:
1) юридичними особами, до реєстраційної картки на проведення державної реєстрації яких інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) не включається відповідно до частини першої статті 24 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців»;
2) юридичними особами, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками. У цьому випадку учасники – фізичні особи є бенефіціарними власниками (контролерами) такої юридичної особи.

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ