Створено: 07 квітня 2015 Автор: Юрій Мартинюк

Сьогодні, 7 квітня 2015 року, відбулось чергове засідання Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформації. На даному засідання вирішувалось питання про затвердження нових тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку.

Основною причиною, що послугувала для вирішення даного питання, є зростання собівартості послуг, зокрема підвищення цін на паливно-мастильні матеріали, ставок орендної плати, підвищення тарифів на електроенергію.
На даному засіданні Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформації було прийнято рішення, в якому передбачено збільшення розмірів тарифів на пересилання письмової кореспонденції в межах України. Відповідно за пересилання простих поштових листівок, листів, бандеролей і рекомендованих відправлень, розмір тарифу збільшиться в середньому на 19,5%.
Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформації стверджує, що такий крок збільшить надходження коштів до державного і місцевого бюджету, надходження платежів у Пенсійний фонд України.
Слід врахувати, що дане рішення вступить в силу з 1 травня 2015 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ