Створено: 06 квітня 2015 Автор: Аліна Стовба

З 6 квітня 2015 року повноваження Державної виконавчої служби України переходять до Департаменту Мін’юсту.

Крім того, постановою Кабміну від 21.01.2015 №17 «Питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції» передбачено ліквідацію ДВС та створення комісії з ліквідації Державної виконавчої служби України (місцезнаходження комісії: м. Київ, вул.Артема, 73).
Також припиняється проведення особистого прийому громадян посадовими особами та керівництвом Державної виконавчої служби України, та отримання поштової кореспонденції, яка адресована Державній виконавчій службі України, в тому числі відділу примусового виконання рішень.
Тепер, всі завдання і функції з реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб) будуть покладені на Міністерство юстиції України, а саме Департаменту Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України.
Слід зазначити, що з 07 квітня 2015 року буде прийматися лише поштова кореспонденція, яка стосується діяльності комісії з ліквідації Державної виконавчої служби України.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ