Створено: 31 березня 2015 Автор: Аліна Стовба

Міграційна служба України надала роз`яснення щодо необхідності оформлення закордонного паспорта для дітей.

Так, закордонний паспорт чи дозвіл на виїзд повинні оформити ті діти, які не отримали документів для поїздок за кордон до 1 квітня 2015 року. Для дітей до 16 років закордонний паспорт видається терміном на 4 роки.
Щодо документів, які були оформлені раніше, то вони не втрачають чинності і будуть діяти до кінця строку, на який їх видали.
Як зазначає керівник прес-служби Держміграційної служби Сергій Гунько: «Нічого не зміниться для людей, які мають документи. Вони можуть і далі їздити. Ми просто з 1 квітня перестанемо, як кажуть в народі, вклеювати фото дітей в паспорти батьків. Ті, що уже вклеєні, можуть і далі спокійно їздити».
Нагадаємо, що з 2015 року, діти вже з народження можуть отримати не проїзний документ, а закордонний паспорт. Але, слід зазначити, що ті, хто ще не мають документів, можуть оформити закордонний паспорт або оформити проїзний документ дитини. Питання лише в тому, що деякі країни ЄС можуть не прийняти проїзний документ, а паспорт будуть приймати усі.
Також, з 1 квітня втрачає чинність постанова Кабінету Міністрів, яка передбачала можливість оформлювати дітей в закордонних паспортах батьків. Отже, у закордонному паспорті нового зразка  не передбачено  можливості записування дітей в документи батьків.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ