Створено: 27 березня 2015 Автор: Аліна Стовба

Вчора Уряд схвалив відповідний проект закону "Про державну службу". Згідно проекту замість існуючих на сьогодні 15 рангів буде 9, по 3 в кожній категорії. Категорія «А» – вищий корпус державної служби; категорія «Б» – керівники структурних підрозділів; категорія «В» – виконавці.

Про це повідомила Міністр Кабінету Міністрів Ганна Онищенко на брифінгу за результатами засідання Уряду 25 березня.
«Даний закон передбачає абсолютно новий порядок формування корпусу державних службовців, - зазначила Ганна Онищенко. - Це лише конкурсні процедури, це зрозуміла система оплати праці, а також система стимулювання, заохочення державних службовців та притягнення до відповідальності».
Слід зазначити, що документ передбачає чітке розмежування політичних та адміністративних посад, що забезпечить департизацію публічної служби. Тобто, вводиться заборона на членство у політичних партіях для держслужбовців.
На усі посади держслужби, встановлюється винятково конкурсна процедура призначення,яка передбачає три ступеня відбору: перевірку кваліфікаційних вимог, тестування та співбесіду
Щодо конкурсної комісії, то 1/3 частина буде складатися з представників громадськості (наприклад, галузевих об`єднань, асоціацій тощо), які зможуть фахово та неупереджено оцінити претендента на посаду.
Окрім того, створюється Комісія з питань вищого корпусу державної служби, яка погоджуватиме вимогидля посад вищого корпусу, проводитиме конкурсний відбір високопосадовців та пропонуватиме суб`єкту призначення не менше 3-х кандидатур, а також оцінюватиме обґрунтованість пропозицій щодо звільнення зазначених осіб.
Також, зазнає змін, модель оплати праці, в основу якої покладено збільшення питомої ваги посадового окладу у структурі зарплати - до 70% замість нинішніх 30%. Залишаться дві обов‘язкові надбавки – за вислугу років та за ранг. У свою чергу стимулюючі виплати (ті, що залежать від волі керівника) становитимуть не більше 30% від розміру заробітної плати. Кабінет Міністрів буде щорічно встановлювати постановою посадові оклади службовців. При чому, найнижчий оклад держслужбовця становитиме 1,25 мінімальної заробітної плати, тоді як на сьогодні в райдержадміністраціях держслужбовці мають оклади значно нижчі –700-800 гривень. Передбачено і додаткове преміювання службовців у разі досягнення успішних результатів соціально-економічного розвитку територіальної громади. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ