Створено: 19 березня 2015 Автор: Аліна Стовба

Як повідомляє Мін`юст, 17 березня 2015 року набув чинності Порядок автоматичного розподілу виконавчих документів у відділі примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України.

Відповідно до Порядку, виконавчі документи, які надходять до відділу, опрацьовуються відповідальною особою, яка визначена начальником відділу, і реєструються у системі в день їх надходження. Система самостійно формує Журнал реєстрації документів про відкриття виконавчого провадження, Журнал обліку виконавчих проваджень, які передані державному виконавцеві, та обкладинку виконавчого провадження.
Тепер, відповідальна особа кожного дня має роздрукувати Журнал реєстрації документів та не пізніше наступного робочого дня передати його начальнику відділу для ознайомлення, який, в свою чергу, на кожному роздрукованому аркуші ставить напис «ознайомлений», підпис та дату. Після розподілу відповідальна особа передає виконавчий документ на підпис державному виконавцю, визначеному системою. Крім того, начальник відділу щоденно до 09:30 ранку повинен внести до автоматизованої системи відомості про відсутніх на роботі виконавців, для того, щоб система не включала їх до розподілу.
Основним критерієм розподілу є ступень завантаженості державних виконавців. 
Метою запровадження нового Порядку є усунення проявів корупції при розподілі виконавчих документів. А також, спрощення роботи державним виконавцям, шляхом збалансованості навантажень та появи можливості одержання винагороди за своєчасне повне виконання виконавчих документів. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ