Створено: 12 березня 2015 Автор: Аліна Стовба

Президент України підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 2.03.2015 №213-VIII, який запроваджує певні обмеження працюючим пенсіонерам.

Відповідно до Закону, якщо суддя після виходу у відставку продовжує працювати на державній службі, то він втрачає право на довічне грошове утримання.
Слід зазначити, пенсійні обмеження торкнулись працюючих пенсіонерів, в яких пенсія більша за 150% прожиткового мінімуму для непрацездатних. Вже з 1-го квітня цього року такі пенсіонери будуть отримувати лише 85% призначеної раніше пенсії.
Також, встановлений максимальний розмір пенсії (10 прожиткових мінімуми) понад який пенсія не виплачується.
Пенсійні обмеження не стосуються тих держслужбовців-пенсіонерів, які є інвалідами I та II групи; інвалідами війни III групи; учасниками бойових бій, а також особами, на яких поширюється дія п.1 ст.10 закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Також пенсійні виплати здійснюватимуться у повному обсязі тим, хто проходить військову службу або перебуває на посадах у силових структурах, включаючи Національну гвардію, апарат РНБОУ, військові прокуратури, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів та Вищої ради юстиції.
Поки що, нововедення  запровадженні до 1 січня 2016 року. Але враховуючи урядову програму економії бюджетних коштів, не виключно, що дію норми продовжать на більш тривалий час. 

Коментарі  

 
0 #1 інвалідиЯ 12.03.2015, 17:59
Нє, тіпа проблема суддям стати інвалідами підкінець роботи!!!
І чому ВККС та Рада суддів - в імунітеті?!!
За які такі заслуги???
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ