Створено: 16 лютого 2015 Автор: Аліна Стовба

Співробітники Державної міграційної служби, які вимагають для оформлення закордонного паспорта не передбачені законодавством документи, будуть притягнуті до відповідальності.

Саме так Державна міграційна служба прокоментувала чутки про те, що для оформлення закордонного паспорта вимагають довідку про відсутність судимості або будь-які інші документи.
ДМС наголошує, що для оформлення нового закордонного паспорта необхідно надати підрозділу Міграційної служби тільки паспорт громадянина України та квитанцію про сплату обов`язкових платежів. Але, якщо раніше громадянин вже отримував закордонний паспорт, то для оформлення другого, йому потрібно надати попередній паспорт для внесення відповідних відомостей.
Слід зазначити, що заяву про оформлення паспорта дозволяється подавати незалежно від місця реєстрації громадянина, в будь-якій підрозділ ДМС, який займається оформленням таких документів.
У випадках, якщо підрозділ Міграційної служби для оформлення закордонного паспорта, вимагає надати будь-які інші документи , повідомте про це за телефоном гарячої лінії ДМС (044) 278-50-30.  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ