Створено: 13 лютого 2015 Автор: Ірина Троцька

Причиною цього стала гучна бійка між двома народними депутатами - з фракції «Самопоміч», головою комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгором Соболєвим та народним депутатом з фракції «Батьківщина», заступником голови комітету з питань АПК та земельних ресурсів Вадимом Івченко.

Гройсман вже дав доручення регламентному комітету ВРУ розглянути поведінку в парламенті народних депутатів, які влаштували бійку.
Про це спікер Верховної Ради написав у своїй сторінці на Facebook.
"Я говорив в сесійній залі і зараз повторю: має бути персональна відповідальність винних".
Голова Верховної Ради України підкреслив, що винуваті "мають бути покарані».
«Більше того, ми маємо розробити кодекс поведінки парламентаря і цей кодекс має особисто підписати кожен депутат», — написав Гройсман.
Невже депутати не можуть керуватися нормами законів, які самі ж приймають?
В Законі України «Про статус народного депутата України» коротко і чітко написана стаття 8 – «Депутатська етика»: У своїй діяльності народний депутат повинен дотримуватися загальновизнаних норм моралі; завжди зберігати власну гідність, поважати честь і гідність інших народних депутатів, службових та посадових осіб і громадян; утримуватись від дій, заяв та вчинків, що компрометують його самого, виборців, Верховну Раду України, державу.
Звичайним людям положення цієї статті одразу зрозумілі.
Однак людям з «спеціальним» статусом для кращого розуміння змісту закону, як бачимо, треба розробляти і приймати «спеціальні» кодекси.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ