Створено: 02 лютого 2015 Автор: Ірина Троцька

05 лютого, в четвер, на засіданні Верховної Ради України, розглянуть законопроект про зняття недоторканості з депутатів і суддів.
Обіцянку зняти депутатську недоторканість, яка була чи не в кожній передвиборчій програмі кожної політичної партії, саме на цьому тижні зможуть втілити в життя народні депутати.

«Четвер – особливий день. Ми маємо проголосувати за направлення до Конституційного суду законопроекту про зняття недоторканості з народних депутатів і суддів» - повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман.
Нагадаємо, в рамках гучної коаліційної угоди, яку підписали в листопаді минулого 2014 року "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт", Радикальна партія Олега Ляшка, Об'єднання "Самопоміч" та Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" депутати підписались під скасуванням депутатської недоторканості.
Ось як про це значиться угоді: «Ми забезпечимо рівність усіх посадових осіб держави перед законом, обмежимо всі види імунітетів від кримінального переслідування. Ми будемо відкритими та підзвітними перед суспільством і в своїй діяльності керуватимемось лише правом, тому ми скасуємо депутатську недоторканність та будемо нести повну відповідальність за свої дії перед Українським народом».
За словами В.Гройсмана, Рада не повинна зволікати із важливими для країни рішеннями. Для цього нардепи працюватимуть в режимі пленарних засідань два тижні поспіль, щоб розглянути якмога більше питань порядку денного в першій половині лютого.
Окрім згаданого питання, на цьому тижні розглянуть ще ряд важливих законопроектів, розбитих по групах – боротьба з корупцією, інформаційна безпека держави, питання регіональної політики та ін.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ