Створено: 26 січня 2015 Автор: Іван Луцюк

Представники «Ощадбанку» збираються передати до середи, 29 січня 2015 р., Державтоінспекції 1365 мобільних терміналів для надання вибору способу сплати штрафу водію.

У грудні 2014 року надійшли перші мобільні термінали до Державтоінспекції, за допомогою яких водії можуть сплачувати штраф не від’їжджаючи від працівника ДАІ. Було надано по 2 мобільних термінали на кожний регіон, пояснює служба МВС.
23 січня 2015 року регіональні підрозділи ДАІ підписали договір із «Ощадбанком» про передачу терміналів. Аби задовольнити потреби обласних підрозділів та забезпечити право вибору сплати штрафу водієм, банк збирається передати ще 1365 мобільних терміналів.
Очільник Державтоінспекції Анатолій Сіренко заявив: «Вибір способу сплати штрафу повністю залежить від бажання водія. Він має право вибрати чи скористатись терміналом, чи провести оплату в банківській установі».
Нагадуємо, що починаючи з грудня 2014 року усі водії по території України, окрім Донецької та Луганської областе, мають право скористатись терміналом для сплати штрафу. Така послуга надається виключно за порушення ПДР, за які прийняте рішення про накладання штрафних санкцій входить до компетенції Державтоінспекції.
Порушення, за які передбачено вилучення посвідчення водія або ж санкція визначається при розгляді справи в суді, такій оплаті не підлягають.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ