Створено: 21 січня 2015 Автор: Аліна Стовба

Вчора в Кабінеті Міністрів України відбулася прес-конференція першого заступника Міністра юстиції Наталії Севостьянової. Присвячена вона була питанню оптимізації системи юстиції.

Серед основних причин реформування відзначають бюрократію, відсутність мотивації працівників через низьку заробітну плату, подвійне підпорядкування та надлишкова кількість працівників у системі.
Пакет оптимізації буде включати суттєве скорочення кількості структурних підрозділів з 45 до близько 25 та скорочення чисельності центрального апарату на 20%. За допомогою таких дій сподіваються на усунення подвійного підпорядкування.
Також планується створення Комітету реформ, Моніторинговий центр та Кадрову комісію.
Разом з тим, ініціюють проведення перевірки ефективності усіх працівників системи юстиції та оголошення конкурсу з відбору персоналу на вакантні посади. Зазначають, що такі дії не спрямовані на звільнення всіх працівників, а навпаки, на відбір тих хто має високий професійний рівень, достатній для проведення реформування. За рахунок такого скорочення, обіцяють підвищення заробітних плат для працівників, які залишаться на посадах.
«Нова кадрова політика полягає у тому, що усі співробітники мають пройти перевірку. Якщо перевірка встановить, що працівник працював належним чином і не був помічений у корупції, він отримає можливість підвищення. Ми пропонуємо так званий соціальний ліфт для всієї системи», - повідомила Наталія Севостьянова. Також, було зазначено, що особи, які будуть звільнені, потраплять в кадровий резерв.
Для забезпечення прозорості процесу оптимізації будуть залучатися провідні рекрутингові компанії. Наразі, спеціалісти Ernst&Young Human Capital, вже погодилися допомогати в реалізації такої програми на умовах ProBono, тобто безоплатно. Також залучені грузинські експерти, які вже мали практику проведення подібних реформ у себе в країні.
Сам процес відбору складатиметься з декількох етапів. А саме, підготовка кандидатами мотиваційного листа і есе, проходження тестування, яке буде складатися з 2-х частин. Перша – оцінка професійних знань. Друга – тестування управлінських та лідерських якостей, необхідних для здійснення роботи.
Наостанок, Наталія Севостьянова зазначила, що це лише перші кроки у реформуванні та оптимізації Міністрества юстиції. Щодо детального плану реформ, то його обіцяють презентувати у четвер. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ