Створено: 20 січня 2015 Автор: Аліна Стовба

Розпочалось створення нової патрульної служби МВС, при цьому ДАІ буде ліквідовано. Саме такий план дій оголосив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Реалізувати його планують до початку літа.

Детальної інформації щодо процедури запровадження таких нововведень поки не має. Але як зазначає, перший заступник Міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, частина функцій ДАІ перейде до патрульної поліції та буде створенна нова система, замість вже існуючої у вигляді МРЕВ.
Також наразі, вже оголошено набір у патрульну поліцію м.Києва. Набір претендентів відбуватиметься на конкурсній основі  за адресою вул. Володимирська, 57
Щодо вимог до кандидатів, то зазначені такі:
• Прагнення до якісних змін!
• Вік від 21 до 35 років
• Повна загальна середня або вища освіта
• Наявність посвідчення водія категорії В
• Відсутність судимості
• Вільне володіння українською мовою
• Фізичне здоров'я та моральна стійкість.
Процес відбору кандидатів буде складатися з декількох етапів:
1)подання анкети
2)Перевірка загального рівня знань
3)Психодіагностичний тест
4)Медичний огляд
5)Перевірка навичок керування автомобілем
6)Особиста співбесіда
7)Теоретичне навчання
8)Професійна підготовка

Того хто пройде даний відбір очікує професійна підготовка за міжнародними стандартами, стипендія в розмірі 2 тис.грн. в місяць, престижна стабільна робота та навчання, нова уніформа , службовий автомобіль, а також перспективи кар'єрного росту.
Заявки на участь у конкурсі будуть прийматися з 20 січня до 6 лютого, саме навчання планують розпочати в березні. Триватиме навчання приблизно 3 місяці, кожен день з 9.00-17.00, загальна кількість навчальних годин складатиме 400 год.
Слід зазначити, що не всі успішно закінчать підготовку, оскільки планується набрати не більше 2 тис. співробітників. Для яких в подальшому передбачені заробітні плати у розмірі 6-8 тис.грн.
Нагадаємо, що заклики до ліквідації ДАІ вже лунали в минулому місяці. А саме, екс-ректор грузинської Поліцейської академії Хатія Деканоідзе,пропонувала уряду України звільнити 90% співробітників ДАІ та набрати замість них нових людей. З такою ж заявою виступав керівник « Дорожнього контролю» Ростислав Шапошніков . Але тоді це тільки спровокувало хвилю обурення з боку МВС.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ