Створено: 19 січня 2015 Автор: Іван Луцюк

Наказом від 29 грудня 2014 року № 2186/5 Міністерство юстиції затвердило "Правила внутрішнього розпорядку установ виконання покарань". Цей нормативний акт дозволяє регулювати порядок та умови виконання та відбування кримінальних покарань: арешту, обмеження волі, позбавлення волі на певний термін та довічне позбавлення волі.

Особливу увагу приділяють тому факту, що ця інформація повинна бути у вільному доступі для засуджених.
У документі написано, що прийом засуджених в установу виконання покарань повинне проходити спеціальною комісією під наглядом начальника установи. Проводиться обшук засудженого, а знайдені предмети конфіскуються на огляд. Під час прийому проводиться медогляд, результати якого зазначаються в особистій медичній картці засудженого.
Протягом 3 діб з моменту прибуття засудженого в установу його родичам відправляється письмова заява, в якому зазначається місцезнаходження установи, повідомляється про права засудженого на переписку, отримання посилок, передач, бандеролей, побачення та телефонні розмови.
Також в документі написано основні права та обов’язки засудженого. Згідно "Правила внутрішнього розпорядку установ виконання покарань" відносини засудженого та персоналу установи чітко дотримуються закону: кожен звертається один до одного на «Ви».
Розпорядок дня в кожній установі чітко регламентований, який відрізняється залежно від складності злочину, пори року, оперативної обстановки, місцевих умов та інших факторів. Щодня перед їжею або ж після проводяться обшуки засуджених, згідно розпорядку дня.
Комплексне інспектування установ виконання покарання здійснюється Державною пенітенціарною службою 1 раз в 5 років та 1 раз в 2 роки територіальними органами управління служби.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ