Створено: 16 січня 2015 Автор: Іван Луцюк

Згідно із розпорядженнями Уряду від 14.01.2015 №3-р, №11-р було звільнено Наталію Севостьянову із посади Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини і призначено на посаду першого заступника Міністра юстиції України (станом на 16 січня 2015 р. - Петренка Павла Дмитровича).

Як пояснили в Мін’юсті, така кадрова зміна була зумовлена численними зверненням правозахисників та громадських діячів. Зокрема найактивнішими діячами стосовно призначення Наталії Іларіонівни були Мустафа Джемілєв, Аркадій Бушенко та Олександр Заєць.
Міністр юстиції Павло Петренко так прокоментував призначення Наталії Севостьянової на посаду першого заступника Міністра юстиції України: «Мені дуже приємно, що фахівець, який має великий досвід у захисті прав громадян, у тому числі й мешканців Криму та національних меншин, який подав три масштабні заяви проти дій Російської Федерації до Європейського суду з прав людини, й надалі опікуватиметься цими питаннями вже на посаді мого першого заступника».
Наталія Севостьянова – дуже хороша кандидатура на цю посаду. По-перше, вона працювала членом-консультантом «Центру міжнародного права та правосуддя» з підготовки скарг до ЄСПЛ. По закінченню аспірантури захистила дисертацію, за що отримала науковий ступінь кандидата юридичних наук.
Наталія Іларіонівна була активним діячом у проектах з Українською Гельсінською спілкою з прав людини, пропонувала власні ідеї та сприяла розробці нормативно-правових документів щодо приєднання України до Декларації ООН про права корінних народів, брала участь в експертній діяльності проектів резолюцій Парламентської Асамблеї Ради Європи.
У 2010 році навчалась у літній школі ELSA з Європейської інтеграції. У 2011 році закінчила курси у Worcester, Оксфордський університет, з міжнародної юридичної практики для європейських юристів.
На посаду Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини була призначена 19 березня 2014 року. Зокрема, вона подавала 3 заяви проти дій Російської Федерації, які призвели до масових випадків порушення прав людини.

Коментарі  

 
0 #1 Заголовокzuka 17.01.2015, 12:01
Поміняйте заголовок.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ