Створено: 14 січня 2015 Автор: Іван Луцюк

Назви розділів і глав статей законопроекту № 1656 «Про забезпечення права на справедливий суд», запропонований Президентом України Порошенко, виявився плагіатом на 92,3 %, запозичений з чинного Закону.

Такий висновок надало Експертне бюро з питань інтелектуальної власності за зверненням керівника ГО «Європейської правозахисної спілки» Марини Паринової.
Дослідження в Експертному бюро з питань інтелектуальної власності проводилось Наталією Мещеряковою, спеціалістом у сфері авторських прав із вищою філологічною, юридичною освітою та вищою освітою у сфері інтелектуальної власності. Експертом у сфері авторських прав вона працює з 2006 року.
Сама Марина Паринова так відреагувала на отримані висновки: «Президентська судова реформа списана в Закона Портнова. Незалежний експерт встановив, що 92,3% закону запозичене у старої влади. Нова редакція закону про судоустрій з прийнятого в першому читанні законопроекту №1656 «Про забезпечення права на справедливий суд» багато в чому повторює нині чинний Закон, прийнятий в 2010 році. Логіка і структура старого закону повністю збережені».
Нагадаємо, що чинний Закон був написаний 2010 року екс-першим заступником глави Адміністрації Президента Андрієм Портновим.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ