Створено: 25 грудня 2014 Автор: Ірина Троцька

Щоправда, безкоштовним вони будуть не повністю - загальнообов’язкові державні платежі, мита та збори доведеться сплатити, але без оплати за вчинення нотаріальних дій нотаріусу.
Перелік нотаріусів, які на добровільних засадах здійснюють безкоштовне нотаріальне засвідчення, міститься на сайті Нотаріальної палати України.

Згідно оголошення НПУ про надання безкоштовної допомоги, для спадкоємців першого рівня споріднення за військовими загиблими під час проведення АТО в Україні, здійснюється безкоштовне(тобто, без оплати послуг нотаріусів, але зі сплатою обов’язкових платежів за оформлення) нотаріальне засвідчення копій документів та оформлення спадщини.
Для військових-учасників АТО та їх родичів першого ступеня споріднення, переселенців з тимчасово окупованої території АР Крим, місць проведення АТО в Луганській та Донецькій області, здійснюється надання усіх інших нотаріальних послуг із знижкою 50% від вартості послуг нотаріуса(однак з оплатою держмита та зборів).
Нагадаємо, до першого ступеня споріднення відносяться батьки, діти, чоловік, дружина учасника АТО. Відповідно, такі особи зможуть скористатись вищезазначеними послугами нотаріуса без оплати за вчинення ним нотаріальної дії або зі знижкою 50%.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ